Pamaku
Centrum układów wydechowych
Bezawaryjny układ wydechowy w aucie wpływa na komfort jazdy. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy rozwiązania, które znacznie poprawią użytkowanie pojazdu. W naszym katalogu dostępne są wyłącznie sprawdzone elementy wyposażenia, które w sposób precyzyjny zapewnią najlepsze warunki jezdne, uwzględniając nie tylko osiągi, ale przede wszystkim bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Tłumiki Fiat Tipo 1.6 IE przygotowaliśmy w zestawie lub w wariancie pojedynczym. Nasi klienci, w zależności o potrzeb, mogą szybko zakupić wysokiej jakości, precyzyjnie wykonany układ wydechowy do Fiata, zestaw tłumika środkowego i końcowego, a także rurę kolektorową, tłumik końcowy i środkowy. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z najlepszymi producentami podzespołów wchodzących w skład układu wydechowego spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Najlepszej jakości materiały gwarantują dużą odporność i satysfakcjonującą wytrzymałość w procesie codziennego użytkowania pojazdu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!