Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz części układu wydechowego, które sprawdzą się w modelu i wersji Twojego pojazdu? Świetnie trafiłeś, mamy coś dla Ciebie! Są to tłumiki do Alfa Romeo Alfasud w wersji 1.1. Niezastąpione, ponieważ świetnie odwzorowane - mają wymiary identyczne z częściami oryginalnymi. Składają się ze stali nierdzewnej, co przekłada się na ich wysoką trwałość bez względu na temperatury i inne czynniki zewnętrzne. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele propozycji. Nie musisz przecież od razu wymieniać całego układu. Stąd jego części takie jak tłumik końcowy, środkowy czy rurę kolektorową możesz kupić osobno. Jeśli przez najbliższe dwa lata od zakupu dojdzie do jakiejś usterki zakupionej u nas części, możesz się do nas zgłosić! Na nasz cały asortyment dajemy 24 miesiące gwarancji! Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas, a postaramy się pomóc.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!