Pamaku
Centrum układów wydechowych

Nemo 1.4 HDi to jedna z wersji samochodu, który uznawany jest za najmniejszy pojazd dostawczy produkowany przez Citroena. Jego użytkownicy chwalą sobie niskie spalanie i dość pojemną przestrzeń ładunkową. Oznacza to, że Citroen Nemo 1.4 HDi - często wybierany jest przez osoby, które nie lubią przepłacać - także za tłumik. Przystępna cena nie musi jednak oznaczać złej jakości.

W sklepie PAMAKU oferujemy tłumiki środkowe i rury końcowe przystosowane specjalnie do modelu Citroen Nemo 1.4 HDi. Wszystkie są wysokiej jakości produktami z niemieckiej stali. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia dwudziestoczteromiesięczna gwarancja. Do innych parametrów należy moc wynosząca 73 KW i waga ok. 8 kg. Tłumiki wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego, do 40 krajów w Europie. Klientom oferujemy też kilka różnych metod płatności, jak chociażby tradycyjny przelew, płatność kartą, PayPal, PAYU czy płatność przy odbiorze. Jest to więc idealne połączenie wygody i bezpieczeństwa.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!