Tłumiki Opel Astra  - Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dostarczamy części przeznaczone do samochodów różnych marek, by kierowcy mogli cieszyć się niezawodnym działaniem pojazdu przekładającym się na komfort jazdy i bezpieczeństwo. W sprzedaży dostępny jest tłumik do Opla Astry kompatybilny z modelami z różnych roczników. Oferujemy elementy przeznaczone do aut z generacji od 1991 do 2022 roku, aby każdy klient znalazł tu części układu wydechowego pasujące do konkretnego samochodu.

Tłumiki i pozostałe komponenty do Opla Astry

W sprzedaży znajdują się rury środkowe i kolektorowe, a także tłumiki końcowe przeznaczone do różnych modeli aut niemieckiego producenta. Posiadają homologację i są objęte gwarancją wynoszącą aż 24 miesiące - doskonale uzupełnią więc układ wydechowy. Opel Astra to tylko jedno z wielu aut, do których dostarczamy części dostępne od ręki. Dzięki zróżnicowanej ofercie tłumików - elementów układu wydechowego mamy pewność, że każdy klient zaopatrzy się tu w to, czego szuka. W razie wątpliwości doradcy PAMAKU służą fachową pomocą. Z chęcią doradzimy w doborze odpowiedniego tłumika do Opla Astry.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!