Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi to powszechnie znany niemiecki producent samochodów osobowych. Marka Audi posiada sporą rzeszę fanów i użytkowników na całym świecie. Na sukces tego producenta składa się wiele czynników, a jednym z nich jest z pewnością słynna niemiecka jakość. Niestety nie oznacza to automatycznie, że pojazdy Audi są całkowicie niezawodne. Z biegiem czasu wskutek ciągłej eksploatacji niektóre elementy konstrukcji auta nadają się do wymiany. W przypadku układu wydechowego problemy mogą pojawić się z katalizatorem. Dlatego też przygotowaliśmy dla wszystkich miłośników tej marki ofertę katalizatorów dedykowanych właśnie marce Audi.

2976.60 PLN

782.69 PLN

1332.24 PLN

582.85 PLN

582.85 PLN

1180.69 PLN

520.41 PLN

strona:

Znajdź katalizator dla siebie!

Katalizator pełni istotną funkcję w układzie wydechowym każdego auta. Coraz bardziej restrykcyjne zasady dotyczące emisji spalin sprawiają, że urządzenia mające wpływ na ich redukcję są uważane za kluczowe. Dlatego też warto zadbać o to, aby nasz katalizator działał sprawnie jak najdłużej. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości katalizatory dedykowane pojazdom Audi. Warto zaznaczyć także, że ten dział jest bogaty w katalizatory pasujące do różnych modeli aut, dzięki czemu każdy z naszych klientów może znaleźć coś dla siebie. Oferujemy między innymi katalizatory do Audi A3, A4, A6 czy Q3. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Atrakcyjne warunki – zamów katalizator do Audi!

Oprócz szerokiej oferty wysokiej jakości katalizatorów nasz sklep oferuje też atrakcyjne ceny. Tylko u nas kupią Państwo oryginalne katalizatory w tak korzystnej cenie! Ponadto na zamówiony towar czekają Państwo bardzo krótko, gdyż wysyłkę wykonujemy najpóźniej w następny dzień roboczy. Wszystkie produkty objęte są specjalnym okresem gwarancyjnym, który jest potwierdzeniem jakości sprzedawanego towaru. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, po dokładnym zapoznaniu się ze specyfikacją danego katalizatora do Audi. W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!