Pamaku
Centrum układów wydechowych
Skoda to czeska marka samochodów osobowych i terenowych działająca w ramach koncernu Volkswagen. Firma specjalizuje się w produkcji ekonomicznych i kompaktowych pojazdów, które ze względu na swoją wydajność oraz atrakcyjne ceny cieszą się sporym zainteresowaniem polskich kierowców. Właśnie z myślą o lokalnych użytkownikach pojazdów tej marki, przygotowaliśmy specjalny dział z ofertą katalizatorów dedykowanych właśnie do Skody.

1748.56 PLN

1165.71 PLN

1365.54 PLN

1315.58 PLN

1332.24 PLN

1180.69 PLN

strona:

Szeroki wybór katalizatorów dedykowanych do Skody

Mając na uwadze sporą popularność pojazdów tego czeskiego producenta wśród polskich kierowców, staraliśmy się przygotować możliwie jak najbogatszą ofertę katalizatorów dedykowanych Skodzie. Oferujemy więc katalizatory do modeli takich jak: Octavia, Yeti, Superb, Citigo, Roomster, Rapid, Fabia, Felicja czy Favorit. Naturalnie, znajdą Państwo u nas katalizatory dostosowane do wyżej wymienionych modeli w różnych generacjach. Jeżeli są więc Państwo posiadaczami pojazdu marki Skoda, w którym zaszła konieczność wymiany uszkodzonego lub wyeksploatowanego katalizatora, serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Wysoka jakość katalizatorów dedykowanych - Skoda

Wszystkie katalizatory dedykowane do pojazdów marki Skoda dostępne w ramach naszej oferty zostały wykonane z najwyższej jakości stali, która gwarantuje prawidłowy proces eksploatacyjny i odporność na uszkodzenia zewnętrzne. W związku z tym, że jesteśmy przekonani co do odpowiedniej jakości naszych produktów, zostały one objęte aż 2-letnim okresem gwarancyjnym. Ewentualne prace naprawcze, które okażą się konieczne w trakcie trwania tego okresu, będą więc wykonywane na nasz koszt. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na nasze ceny. Katalizatory dedykowane do Skody kosztują stosunkowo niewiele - warto więc pochylić się nad prezentowaną ofertą i skorzystać z atrakcyjnych warunków z ekspresową wysyłką (także poza granice naszego kraju) włącznie.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!