Pamaku
Centrum układów wydechowych

Elementy układu wydechowego, jakimi są złącza elastyczne, pełnią bardzo ważną funkcję w każdym pojeździe. Jak wiadomo, praca silnika spalinowego powoduje wytwarzanie drgań, które mogą być szkodliwe dla konstrukcji pojazdu. Oprócz tego wpływają one na poziom emitowanego hałasu. Dlatego rolą złącz elastycznych, określanych również jako tłumiki drgań, jest minimalizacja tego efektu. Produkty Pamaku z tej kategorii wyróżniają się niemal całkowitą eliminacją drgań przekazywanych od silnika do układu wydechowego.

270.60 PLN

270.60 PLN

242.19 PLN

170.48 PLN

234.07 PLN

184.01 PLN

216.48 PLN

132.59 PLN

102.08 PLN

strona:

Złącza elastyczne dedykowane i uniwersalne w Pamaku.pl

Uszkodzenie złącza elastycznego można łatwo zauważyć. Element ten ulega zniszczeniu w wyniku normalnej eksploatacji pojazdu. Pierwszym objawem jest oczywiście głośniejsza praca samochodu przy osiąganiu większych prędkości. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście szybka wymiana złącza na nowe. Usterki nie warto ignorować - element ten pełni funkcję kompensatora drgań, jest więc bardzo ważną częścią każdego auta. Wszelkie nadmierne drgania są po prostu niebezpieczne i mogą stanowić zagrożenie dla konstrukcji pojazdu.

Złącza elastyczne, które znajdziesz w naszej ofercie, to modele uniwersalne – dostosowane do każdego układu wydechowego, czyli wszechstronne; oraz produkty dedykowane, a więc przeznaczone do konkretnego rodzaju samochodu. Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego produktu, zmierz średnicę rury przed lub za złączem, a także całkowitą długość starej części. W razie potrzeby możesz skontaktować się również w naszym działem obsługi. Specjaliści Pamaku odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze odpowiedniej części.

Dlaczego nasza oferta to najlepszy wybór?

Wszystkie części układu wydechowego, w tym złącza elastyczne, które znajdziesz w naszym asortymencie, to produkty wysokiej jakości. Wykonujemy je w oparciu o wieloletnie doświadczenie, śledzenie wciąż pojawiających się, nowych technologii i sprawdzone metody produkcyjne. Wszystkie zamienniki powstają wyłącznie z materiałów pozyskiwanych od zaufanych producentów, m.in. koncernu ThyssenKrupp i Carl Froh. Nasze produkty posiadają również niezbędne atesty i certyfikaty, w tym ISO 9001:2001/EN ISO 9001, TÜV, PIMOT.

Mocną stroną Pamaku.pl jest również długi, bo aż dwuletni okres gwarancyjny. Zadbaliśmy też o szybką, sprawną obsługę. Zdajemy sobie sprawę, że czas oczekiwania na potrzebny zamiennik powinien być jak najkrótszy. Dlatego wszystkie zamówienia złożone do godziny 12:00 realizujemy tego samego dnia. Czas oczekiwania na przesyłkę z Pamaku.pl wynosi od 24 do maksymalnie 48 godzin.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!