Filtry cząstek stałych DPF Opel Astra III H (2004 - )  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Oferujemy wysokiej jakości filtr DPF Astra H, który poza niską ceną, cechuje się również ponadprzeciętną wydajnością. Produkt skutecznie niweluje wydzielanie szkodliwych substancji, czyli tzw. cząstek stałych (określanych też jako sadza), które są uwalniane podczas pracy silnika. Dodatkowo doprowadza do ich wypalania wewnątrz korpusu filtra, przez co zwiększa się jego żywotność. Decydując się na ten zamiennik, nie tylko obniżysz koszt wymiany DPF-a, ale również zapewnisz sobie długotrwałe działanie tego podzespołu na wiele kolejnych kilometrów.

1067.31 PLN

tłumik 16.49

1067.31 PLN

tłumik 16.49

1059.73 PLN

tłumik 16.49

1222.48 PLN

tłumik 16.49

1067.31 PLN

tłumik 16.49

1067.31 PLN

tłumik 16.49
strona:

Dlaczego warto wymienić filtr DPF Astra H na produkt od Pamaku?

Do zużycia lub zapchania filtra dochodzi z wielu powodów. Zdarza się, że to jest to po prostu kwestia czasu, innym razem przedwczesne uszkodzenie jest wynikiem nieprawidłowej eksploatacji. Z tego względu najczęściej polecanym rozwiązaniem jest wybór podzespołów z funkcją wypalania wewnątrz korpusu filtra. Tego typu produkty cechują się po prostu znacznie większą trwałością. Jak rozpoznać, że to właśnie filtr DPF wymaga wymiany? Głównym symptomem jest spadek maksymalnej prędkości pojazdu. Drugi objaw to zapalająca się kontrolka „check engine” i praca auta w trybie awaryjnym. Oprócz tego, bardzo często dochodzi do większego zużycia oleju, gdyż filtr próbuje samoczynnie się zregenerować, oraz podawania większych dawek paliwa.

Filtr DPF Astra H to zamiennik, który jest idealną alternatywą dla droższego, oryginalnego podzespołu. Zamiast inwestować duże pieniądze w markowy produkt, lepiej wybrać tańszy, stanowiący jego dokładne odwzorowanie. W Pamaku zapewniamy dostęp do ogromnej liczby części układu wydechowego, w tym filtrów DPF, które wyróżnia wysoka jakość wykonania. Do produkcji stosujemy materiały od renomowanych firm Thyssen Krupp, Carl Froh, czy BOSAL. Wszystkie modele posiadają certyfikaty RW TUV oraz ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000. Będą więc w pełni zgodne z budową pojazdu, któremu są dedykowane.

Zamów dziś, odbierz przesyłkę już jutro

Pamaku.pl to sklep internetowy, który zapewnia dostępność od ręki wszystkich zamówionych towarów. Każdy element układu wydechowego dostarczymy więc po upływie 24, maksymalnie 48 godzin. Posiadamy swoje własne magazyny, mamy również szybki dostęp do asortymentu innych producentów (BOSAL). Co więcej, filtry DPF i katalizatory objęliśmy 24-miesięczną gwarancją, przy czym odsetek reklamacji wynosi w ich przypadku zaledwie 0,3%.

Każdy element może zostać do nas zwrócony w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. W razie pytań lub problemów z wyborem odpowiedniego podzespołu, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi za pośrednictwem infolinii.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!