Filtry cząstek stałych DPF Opel Astra IV J (2009 - 2019)  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór elementów układu wydechowego dedykowanych zarówno samochodom osobowym, jak i dostawczym. Wśród dostępnych produktów nie mogło zabraknąć części dedykowanych pojazdom z silnikiem Diesla. Jednym z nich jest filtr DPF do modelu Opel Astra J, będący odpowiedzią na restrykcyjne normy emisji spalin. Niepozorna część pełni w pojeździe niezwykle ważną funkcję – właśnie dlatego warto zamawiać ją u zaufanego dostawcy, takiego jak Pamaku. Zapraszamy do poznania szczegółów!

strona:

FIltr DPF w samochodzie Opel Astra J – jakie funkcje pełni i dlaczego warto go mieć?

Samochody z silnikiem Diesla są narażone na osadzanie się w układzie wydechowym cząstek stałych, które są produktem ubocznym spalania oleju napędowego. Co ciekawe, ich działanie ma negatywny wpływ nie tylko na samo auto, ale także środowisko – emisja szkodliwych substancji powoduje jego zanieczyszczanie, co z kolei postawiło przed konstruktorami silników nie lada wyzwanie. Tak właśnie powstał filtr DPF do pojazdu Opel Astra J, który znacząco ogranicza ilość spalin uwalnianych podczas pracy jednostek.

Oferowany filtr DPF do modelu Opel Astra J składa się z dwóch części – ceramicznego wkładu i osłaniającej go obudowy wykonanej z wytrzymałej, trwałej stali. Materiał jest odporny na działanie wysokich temperatur, uszkodzenia mechaniczne i inne ekstremalne czynniki, na które są każdego dnia narażone elementy układu wydechowego. Część umieszczana w jego przedniej części nieustannie wychwytuje i wypala cząstki stałe. Za opróżnianie filtra DPF odpowiadają z kolei czujniki, które inicjują proces oczyszczania.

Zakupy w Pamaku – to się opłaca!

Decydując się na zamówienie filtra DPF dedykowanego modelowi Opel Astra J, masz pewność, że towar pochodzi od zaufanego i cenionego w branży dostawcy. Nasz sklep internetowy dysponuje nie tylko własnym magazynem, dzięki czemu zamówienia są realizowane ekspresowo. W przypadku złożenia go do godziny 12 możesz liczyć na wysyłkę jeszcze tego samego dnia i dostawę w ciągu nawet 24h. Doręczenia są realizowane na terenie 40 krajów europejskich.

W Pamaku oferujemy wyłącznie filtry DPF i pozostałe elementy układu wydechowego posiadające odpowiednie certyfikaty oraz objęte 24-miesięczną gwarancją. Fabrycznie nowe produkty są wykonane z solidnych materiałów i kompatybilne z najpopularniejszymi modelami samochodów osobowych oraz dostawczych. Zadbaliśmy również o szczegółowych opis każdego z dostępnych artykułów. W przypadku pytań skontaktuj się z nami – specjaliści Pamaku z radością na nie odpowiedzą.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!