Pamaku
Centrum układów wydechowych

We współczesnych samochodach montuje się zarówno katalizatory ceramiczne, jak i metaliczne. Chociaż na żywotność tych elementów wpływa wiele czynników, jednym z nich jest właśnie rodzaj wkładu. Dlatego w asortymencie sklepu Pamaku dostępne są różne rodzaje elementów układu wydechowego. Wśród nich znajdziesz m.in. katalizatory uniwersalne ceramiczne EURO 2. Każdy produkt z tej kategorii został objęty dwuletnią gwarancją, co stanowi potwierdzenie jego wyjątkowej trwałości i wysokiej jakości wykonania.

strona:

Wkład ceramiczny a metalowy – podstawowe różnice

Dzieląc katalizatory na ceramiczne i metalowe, mówimy o rodzaju wkładu, który się w nich znajduje. Oba rozwiązania mają pewne plusy i minusy. W przypadku takich produktów jak klasyczne katalizatory uniwersalne ceramiczne EURO 2, mamy do czynienia z modelami nieulegającymi korozji. Warto wiedzieć, że według ekspertów są one mniej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż nowsze, metaliczne odpowiedniki. Jednak stosowanie wkładów ceramicznych przez wiele ostatnich lat świadczy o tym, że ich konstrukcja sprawdzała się niemal bezproblemowo przez bardzo długi czas. Do tego są tańsze od modeli metalicznych i nieco bardziej wydajne.

Często spotkamy się z twierdzeniem, że zagraniczne komponenty używane do produkcji katalizatorów cechują się najlepszą jakością. W ofercie Pamaku znajdziesz katalizatory uniwersalne ceramiczne EURO 2 z elementów montażowych od największych europejskich producentów. Wszystkie spełniają kryteria normy EURO 2 i wyróżniają się wysoką trwałością. Wykonane z komponentów pochodzących od zaufanych dostawców, nie sprawiają problemów przez długie lata użytkowania. Na potwierdzenie dobrej jakości idącej w parze z atrakcyjną ceną, objęliśmy je aż 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Szukasz większej trwałości? Wybierz produkt od zaufanego producenta

Nie ma wątpliwości, że katalizatory z wkładem ceramicznym to tradycyjne i sprawdzone rozwiązanie, które cechuje się niższym kosztem zakupu niż w przypadku metalowych odpowiedników. Oferowane przez nas modele spełniają wymagania normy EURO 2 i mają wzmocnioną, starannie wykonaną obudowę. Wszystkie uzyskały certyfikat RW TUV. Dokładamy starań, aby obsługa w Pamaku stała na jak najwyższym poziomie, dlatego przypominamy klientom o możliwości zwrotu towaru w ciągu 10 dni od jego otrzymania. Zaznaczamy przy tym, że całościowy odsetek reklamacji w naszym sklepie nie przekracza 0,3%. Kupując u nas, wybierasz sprawdzony element układu wydechowego, wytworzony z materiałów pozyskanych od najlepszych, światowych producentów.

Katalizatory uniwersalne ceramiczne EURO 2 to części, które przewyższają wydajnością i jakością inne zamienniki dostępne w podobnej cenie. Firma Pamaku działa na rynku części samochodowych już od 1991 roku, stale ulepszając swoje nowoczesne rozwiązania. Naszym celem jest nieustanny rozwój, dlatego wciąż sukcesywnie poszerzamy ofertę. Wszystkie katalizatory wykonujemy z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX. Do tego są one dostępne od ręki – zamówienia złożone do godziny 12:00 realizujemy tego samego dnia! Oznacza to, że trafią pod Twoje drzwi w 24 do 48 godzin.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!