Pamaku
Centrum układów wydechowych

Używanie katalizatorów uniwersalnych jako zamienników jest coraz popularniejszą praktyką. Ich wszechstronne zastosowanie i duża dostępność powodują, że kierowcy najchętniej wybierają właśnie ten rodzaj produktów. W ofercie Pamaku dostępne są wysokiej jakości katalizatory uniwersalne metalowe EURO 3, które poza możliwością zastosowania w każdym modelu pojazdu, cechują się również dużą wytrzymałością. Wszystkie produkty są dostępne od ręki – po złożeniu zamówienia docierają do klienta w czasie od 24 do 48 godzin.

strona:

Katalizator z wkładem metalowym, czyli gwarancja zadowolenia

Katalizatory dzielimy przede wszystkim na dwie kategorie, biorąc pod uwagę zastosowany w nich rdzeń. Pierwszą, nieco starszą wersją, ale wciąż stosowaną, są modele ceramiczne. Drugą, nowszą i relatywnie lepszą, są właśnie katalizatory uniwersalne metalowe EURO 3. Chociaż wersja ceramiczna również ma swoje zalety, to właśnie metal pozwala na znacznie więcej. Wyróżnia się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i większą wytrzymałością cieplną. Dzięki temu, jeżeli dojdzie do schłodzenia katalizatora np. po wjechaniu w głęboką kałużę, nie ulegnie on pęknięciu w wyniku nagłej zmiany temperatury.

Innym plusem, który posiadają wszystkie katalizatory uniwersalne metalowe EURO 3, jest szybkość działania. Nagrzewają się niemal natychmiastowo, dlatego pracują już na etapie „zimnego silnika”. Zapewnia to znacznie efektywniejsze oczyszczanie spalin niż w przypadku modeli z wkładem ceramicznym. Katalizator z metalu pracuje w takiej samej temperaturze, co tradycyjny. Stanowi przez to doskonałą alternatywę dla klasycznych, stosowanych od lat rozwiązań.

Kupuj w Pamaku i zaoszczędź na wymianie katalizatora!

Jedynym minusem, który wymienia się w przypadku katalizatorów metalowych, jest wysoki koszt ich zakupu. Wybierając ofertę Pamaku, masz zapewnioną zdecydowanie niższą cenę, która idzie w parze z bardzo dobrą jakością. Nasze produkty są wykonane z najlepszej niemieckiej stali, a części wykorzystywane do ich wytwarzania pochodzą wyłącznie od zaufanych, renomowanych producentów. Komponenty i materiały pozyskujemy głównie od koncernu ThyssenKrupp. Dzięki dbałości o detale możemy zapewnić naszym klientom aż 24-miesięczny okres gwarancyjny. Potwierdza to niezwykłą trwałość i wydajność oferowanych przez nas rozwiązań.

Pamaku to firma istniejąca nieprzerwanie od 1991 roku. Przez ten czas skutecznie udoskonaliliśmy metody produkcji. W wyniku tego jesteśmy w stanie dostarczać doskonałą technologię w konkurencyjnej cenie. Aby zwiększyć komfort zakupowy naszych klientów, zapewniamy szybką, 24-godzinną dostawę oraz możliwość zwrotu produktów do 10 dni od momentu otrzymania przesyłki. Wiemy, że wybór odpowiedniego katalizatora nie zawsze należy do łatwych zadań, dlatego oferujemy też pomoc specjalistów z naszego działu obsługi. Wystarczy zadzwonić pod podany numer telefonu lub skontaktować się za pośrednictwem WhatsAppa. Nasi doradcy pomocą w wyborze odpowiedniego modelu i wyjaśnią, czym kierować się przy zakupie.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!