Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jeden z najstarszych przedstawicieli modelu 100, czyli C2 produkowany był w różnych wersjach. Jedną z nich, bardzo popularną była ta z silnikiem 1,6. Jak w każdym kilkudziesięcioletnim samochodzie, również tutaj dochodzi do problemów z korozją. Stąd w naszej ofercie nowe tłumiki Audi 100 C2 (1976-1982). Jednym z elementów dostępnych w tej kategorii jest rura środkowa, wykonana w pełni ze stali nierdzewnej. To idealne rozwiązanie na kolejne lata bezproblemowej eksploatacji samochodu. Materiał jest odpornym na korozję, wysokie temperatury, a także na uszkodzenia mechaniczne. Co ważne, tłumik Audi 100 C2 (1976-1982) jest kompatybilna z tłumikami w każdym rodzaju podwozia tego modelu samochodu. Zapraszamy do zakupu elementu, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie pomogą.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!