Pamaku
Centrum układów wydechowych

Swego czasu modele Audi 100 w wersji silnikowej 1.9 pojemności były jednymi z najpopularniejszych na rynku. Było to jednak lata temu. Po takim czasie nic dziwnego, że na niektórych elementach tego auta pojawia się korozja. Często występuje w tłumikach, ale można temu w prosty sposób zaradzić. Wystarczy wymienić element, aby przez następne lata pracował bez zarzutu. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz tłumiki do Audi 100 C2 (1976-1982) 1.9. Produkty wykonane w pełni ze stali nierdzewnej, niezwykle trwałe i odporne na wysokie temperatury. Sprawdzą się doskonale w długiej i bezproblemowej eksploatacji. W naszym sklepie kupisz na przykład tłumik początkowy, który sprawdzi się w modelu C2 1.9 bez względu na typ jego nadwozia. To idealnie odwzorowana część, dzięki czemu z montażem nie powinieneś mieć najmniejszych problemów. Sprawdź całą ofertę z tej kategorii i wybierz część dla siebie. W razie pytań skontaktuj się z nami!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!