Pamaku
Centrum układów wydechowych

Silnik o pojemności 2 litrów to jedna z najpopularniejszych jednostek, jaka była dostępna w pojeździe Audi 100 w wersji C2 produkowanej od roku 1976 do 1982. Od tamtych lat minęło jednak sporo czasu, a metalowe i stalowe elementy pewnie mają ślady korozji i czas na ich wymianę. Jeśli tak, to trafiłeś idealnie, bo w tej kategorii znajdziesz tłumiki do Audi 100 C2 (1976-1982) 2.0. Przygotowaliśmy ofertę, która zawiera między innymi tłumik początkowy, idealnie dostosowany do marki, modelu i wersji pojazdu. Dzięki temu z jego montażem nie będzie najmniejszych problemów. Wykonany w stu procentach ze stali nierdzewnej będzie odporny na skrajne temperatury, czy uszkodzenia mechaniczne. Korozji na nim nie zobaczysz przez lata częstej eksploatacji pojazdu. Co ważne, nasze tłumiki dostosowane są do samochodów w każdej wersji nadwozia. Jeśli szukasz jakości w rozsądnej cenie, zapraszamy do zakupu!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!