Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jeden z najstarszych przedstawicieli modelu Audi 100, czyli C2 to samochód produkowany od roku 1976 do 1982. Wersja z silnikiem 2.0 TD była jedną z najchętniej kupowanych przez klientów. Jednak czas działa na niekorzyść elementów nadwozia i podwozia w tych samochodach. Tak jest na przykład w przypadku tłumików, które po tylu latach mogą przejawiać większe lub mniejsze oznaki korozji. Stąd w naszym sklepie zamienniki, nowe i idealnie odwzorowane. Sprawdź tłumiki do Audi 100 C2 (1976-1982) - 2.0 TD, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Są to egzemplarze kompletne lub jedynie części tłumików - środkowe, końcowe, czy początkowe. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, której niestraszne są skrajne temperatury, korozja, czy uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do sprawdzenia naszej kompletnej oferty rozwiązań dopasowanych do każdego typu nadwozia.

Nie znaleziono produktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!