Pamaku
Centrum układów wydechowych

Samochód Audi 100 C2 produkowany od roku 1976 do 1982 w wersji silnikowej 2.1 to popularny, często spotykany w tamtych czasach na drogach pojazd. Teraz już tak nie jest, czas działa na niekorzyść metalowych elementów. Przywracamy jednak życie pięknym konstrukcjom sprzed kilkudziesięciu lat. Jeśli w Twoim modelu doszło do uszkodzenia tłumika lub jego części, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w tej kategorii! Sprawdź tłumiki do Audi 100 C2 (1976-1982) - 2.1. Idealnie odwzorowane, niezwykle trwałe, a przy tym łatwe w montażu. Polecamy między innymi rurę kolektorową, czy tłumik początkowy do samochodów w wersji combi i sedan. Nie brak jednak również innych rozwiązań. Wszystkie wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję przez lata eksploatacji. Zapraszamy do zakupu, a w razie jakichkolwiek pytań odnośnie tłumików do kontaktu z naszymi pracownikami.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!