Pamaku
Centrum układów wydechowych

Model C2 to jeden z najstarszych przedstawicieli samochodu Audi 100. Nic dziwnego, że w jego podzespołach może dochodzić do awarii, czy pojawiać się korozja. Jeśli taki problem wystąpił na tłumiku, nie martw się! Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. W ofercie znajdziesz tłumiki do Audi 100 C2, które są idealnym odzwierciedleniem oryginału. Nie będziesz mieć najmniejszego problemu z ich dopasowaniem i montażem. W naszym sklepie czekają na Ciebie kompletne tłumiki, ale również podzielone na części, jeśli tylko jeden element uległ awarii. Kupisz u nas tłumik końcowy, środkowy i początkowy, nie brak także rur kolektorowych. Wszystkie elementy dostosowane są do danej wersji modelu C2. Tłumiki do Audi 100 C2 wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Odporne na temperatury i uszkodzenia mechaniczne, a także korozję przetrwają wiele lat! Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!