Pamaku
Centrum układów wydechowych

Audi 100 C3 było produkowane w latach 1982-1991, a więc już dość dawno temu. Nic dziwnego, że na Twoim samochodzie zaczynają pojawiać się oznaki korozji, np. na tłumikach Spieszymy z pomocą, oferując tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991) - 1.8, z których będziesz korzystał przez następne lata eksploatacji swojego samochodu. W naszym sklepie dostępne są tłumiki kompletne, jak również osobne części, takie jak tłumik środkowy, końcowy, czy rura kolektorowa. Każdy element został wykonany ze stali nierdzewnej, niestraszna im więc korozja, czy eksploatacja w skrajnych temperaturach. Co ważne, elementy zostały idealnie odwzorowane, a przy tym dostosowane do danego typu nadwozia. Sprawdź naszą kompletną ofertę w tej kategorii i wybierz tłumik dla siebie. W razie pytań skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy na pewno pomogą!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!