Pamaku
Centrum układów wydechowych

Produkowane od 1982 do 1991 roku Audi 100 C3 wychodziło spod taśmy w różnych wersjach. Jedną z nich jest model o pojemności 1.9 - popularnej w tamtych czasach jednostki silnikowej. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem tego pojazdu, ale niestety wystąpił problem z korozją w tłumiku - zapraszamy do zakupów! W tej kategorii znajdziesz rozwiązanie na Twoje kłopoty. Oferujemy bowiem tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991) 1.9. Są to elementy o wysokiej jakości wykonania, trwałe, odporne na wilgoć i skrajne temperatury. Ponadto, dostępne w różnych kombinacjach. Możesz kupić cały układ wydechowy lub jedynie jedną z jego części, jak tłumik końcowy. Wszystkie elementy zostały dopasowane do danego modelu i wersji pojazdu, są kompatybilne z każdym typem nadwozia, więc bez problemu znajdziesz część do Twojego auta. W razie pytań skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!