Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wersja 100 C3 to średniak, jeśli chodzi o rok produkcji. Audi produkowała ten pojazd w latach 1982-1991, a więc już dość dawno temu. Nic dziwnego, że dochodzi do problemów z korozją na karoserii lub podwoziu. Jednym z elementów, które często poddają się rdzy, są tłumiki. Dlatego też w naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie wysokiej jakości zamienniki, które sprawią, że pojazd otrzyma drugie życie. W tej kategorii znajdziesz tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991) - 2.0 D. Co ważne, idealnie odwzorowane, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i łatwe w montażu. Będą solidnym i trwałym rozwiązaniem. Proponujemy Ci elementy dostosowane do modeli w wersji sedan i combi. Kupisz u nas zarówno cały układ wydechowy, jak i tylko jego część. Mamy w ofercie między innymi rurę kolektorową, tłumik środkowy, czy końcowy. Jeśli nie wiesz, na którą część się zdecydować, skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać odpowiedni element w rozsądnej cenie!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!