Pamaku
Centrum układów wydechowych

Szukasz części tłumika do swojego Audi 100 C3? Może potrzebujesz całego układu wydechowego? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne! Postaw na tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991) - 2.0 niezastąpione ze względu na idealne odwzorowanie oryginału, trwałość i wysoką odporność na korozję. W tej kategorii czekają na Ciebie rozwiązania dostosowane do wersji silnikowej 2.0. Możesz liczyć na kompatybilność z tłumikami lub jego częściami bez względu na typ nadwozia Twojego Audi 100 C3. Oferujemy rury kolektorowe, tłumiki początkowe, środkowe i końcowe. Nie brak także całych kompletów, jeśli właśnie tego potrzebujesz. Postaw na części kompatybilne z danym pojazdem i proste w montażu. Jeżeli nie wiesz, jaki tłumik wybrać do swojego Audi 100 - zapraszamy do kontaktu, pomożemy Ci w decyzji.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!