Pamaku
Centrum układów wydechowych

W latach 80. ubiegłego wieku samochód Audi 100 był niezwykle popularnym wyborem. Szczególnie wersja C3 z silnikiem 2.0 TD. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem tego pojazdu, ale niestety masz problem z układem wydechowym - sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991) - 2.0 TD, które sprawią, że Twoje auto wróci do pierwotnego stanu. Zużyte, skorodowane lub zniszczone elementy układu wydechowego wymień na nowe, oryginalne zamienniki, które zostały idealnie odwzorowane. Nasze części zostały wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, która wytrzyma lata użytkowania. Do Twojej dyspozycji oddajemy między innymi tłumiki środkowe, czy końcowe, nie brakuje także tych dwóch elementów już ze sobą połączonych. Proponujemy elementy kompatybilne z resztą układu wydechowego w wersjach pojazdu sedan oraz combi. Jeśli nie wiesz co wybrać, masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!