Pamaku
Centrum układów wydechowych

Szukasz części do swojego Audi 100 C3 produkowanego w latach (1982-1991)? Jesteś szczęśliwym posiadaczem wersji silnikowej o pojemności 2.1 litra? W takim razie trafiłeś idealnie! Znajdziesz u nas między innymi elementy układu wydechowego. Jeżeli w Twoim aucie tłumiki zostały uszkodzone, są zardzewiałe lub po prostu ich brakuje - sprawdź tę kategorię! Znajdziesz u nas tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991) - 2.1, które zostały stworzone z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Elementy są odporne na szkodliwe działanie wilgoci, skrajne temperatury i oczywiście warunki atmosferyczne, czy uszkodzenia mechaniczne. W ofercie mamy różne elementy układu wydechowego, jest to między innymi tłumik końcowy lub środkowy. Nie brak także rury kolektorowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tłumików do wersji sedan i combi. Jeśli masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!