Pamaku
Centrum układów wydechowych

Silnik o pojemności 2.2 litra to jeden z najmocniejszych, jakie były wykorzystywane w samochodzie Audi 100 C3 produkowanym od 1982 do 1991 roku. Jesteś posiadaczem tego pojazdu? Potrzebujesz do niego części układu wydechowego? W takim razie sprawdź naszą szeroką ofertę w tej kategorii. Przygotowaliśmy dla Ciebie tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991) - 2.2, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Mamy między innymi tłumiki końcowe, środkowe, ale i rury kolektorowe. Nasze elementy sprawdzą się w pojazdach w wersji sedan i combi. Zostały wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, której niestraszne są skrajne temperatury, czy wilgoć. Ponadto, są to idealnie odwzorowane zamienniki, dzięki czemu ich montaż będzie niezwykle prosty, szybki i przy tym skuteczny. Postaw na solidne wykonania w rozsądnej cenie. Jeżeli nie wiesz co wybrać, czy dany egzemplarz będzie pasował do Twojego auta lub masz inne pytania, czy jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać odpowiedni tłumik!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!