Pamaku
Centrum układów wydechowych

Pojemność silnika 2.3 to jedna z największych, jakie były umieszczane w latach 1982-1991 w pojazdach Audi 100 w wersji C3. Niestety nawet tego modelu pojazdu nie ominęły problemy z korozją po wielu latach użytkowania. Jeżeli szukasz sprawdzonego, a przy tym niezawodnego układu wydechowego, który będzie idealnie pasował do tej wersji auta - sprawdź ofertę z tej kategorii. Znajdziesz tutaj tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991) - 2.3 litra. Czym się wyróżniają? To idealnie odwzorowane zamienniki, dzięki czemu ich montaż nie będzie problemem. Wykonane ze stali nierdzewnej, takie części jak tłumik środkowy, końcowy, czy rura kolektorowa będą odporne na uszkodzenia i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Problemem nie będzie wilgoć i skrajne temperatury. To solidnie wykonane elementy w rozsądnej cenie. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!