Pamaku
Centrum układów wydechowych

Model z silnikiem o pojemności 2.4 D to największa jednostka, jaką stosowano w samochodzie Audi 100 C3 produkowanym od roku 1982 do 1991. Samochód, jak każdy inny po latach może mieć problemy z korozją. Jesteś posiadaczem tej wersji pojazdu? Potrzebujesz części układu wydechowego, które będą solidne, a przy tym dokładnie odwzorowane - postaw na elementy dostępne w tej kategorii. Czekają tutaj na Ciebie tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991) - 2.4 D. Możesz wybrać pojedyncze elementy układu wydechowego, takie jak tłumik końcowy, czy początkowy lub grupę produktów z układu. Czekają na Ciebie także całe układy wydechowe do tego modelu i tej wersji samochodu. Co ważne, są to elementy kompatybilne z nadwoziem w wersji sedan i combi. Każda część została wykonana z solidnej i niezastąpionej stali nierdzewnej, która wykazuje sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale i skrajne temperatury, czy wilgoć. Postaw na jakość w rozsądnej cenie, zapraszamy do zakupu tłumików!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!