Pamaku
Centrum układów wydechowych

Kultowy pojazd, który zasłynął na rynku w latach 80. ubiegłego wieku. Model 100 C3 produkowany przez koncern Audi w latach 1982-1991 to już niestety przeszłość. Rzadko można spotkać ten samochód na drogach, w dużej mierze dlatego, że brak do niego zamiennych części. Wychodzimy jednak naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując między innymi tłumiki do Audi 100 C3 (1982-1991). Doskonale odwzorowane elementy, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przygotowaliśmy między innymi tłumiki kompletne, ale również części końcowe, czy środkowe. Nie brak u nas rur kolektorowych. Każda część jest łatwa w montażu, dostosowana do danego rodzaju podwozia jak sedan, czy combi. Sprawdź dokładnie, co oferujemy w tej kategorii. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniego elementu.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!