Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jedna z ostatnich wersji modelu 100, czyli C4 to produkowany przez niemiecki koncern Audi samochód z lat 1991-1994. W wersji 2.0 był popularnym zakupem wśród klientów z całego świata. Jeżeli jesteś posiadaczem tego auta, a na jego elementach układu wydechowego pojawiła się korozja - trafiłeś idealnie! Sprawdź ofertę, w tej kategorii czekają na Ciebie tłumiki do Audi 100 C4 (1991-1994) - 2.0 wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Gwarantują trwałość, odporność na szkodliwe substancje i trudne warunki, a przy tym są idealnie odwzorowane. Ich montaż nie powinien sprawić najmniejszych problemów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi tłumik końcowy i środkowy, który sprawdzi się we wszystkich typach nadwozia. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań do kontaktu. Zadzwoń do nas lub napisz, czekamy!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!