Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz elementów układu wydechowego do Twojego Audi 100 C4? Masz wersję 2.3 litra i niestety na tłumikach, czy rurze kolektorowej pojawiła się korozja uniemożliwiająca jazdę? Sprawdź ofertę z tej kategorii, a na pewno znajdziesz produkt, który odpowiada Twoim wymaganiom. Co u nas znajdziesz? Tłumiki do Audi 100 C4 (1991-1994) - 2.3 litra, czyli do wersji produkowanej przez trzy lata w ostatniej dekadzie XX wieku. Do Twojej dyspozycji oddajemy między innymi tłumik końcowy i środkowy. Każdy wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu są więc niezwykle trwałe, a przy tym odporne na warunki atmosferyczne, skrajne temperatury i oczywiście wilgoć. Wszystkie części są idealnie odwzorowanymi zamiennikami oryginałów - z montażem nie będzie najmniejszego problemu. Przekonaj się sam, postaw na nasze tłumiki w dobrej cenie, a na pewno się nie zawiedziesz.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!