Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jedna z mocniejszych jednostek montowana w samochodach Audi 100 C4, czyli 2.4 Diesel. Moc nie zawsze jednak idzie w parze z trwałością, a na pewno nie po prawie 20 latach eksploatacji. Dlatego z pewnością na częściach karoserii, czy układzie wydechowym pojawiła się już rdza. Jeśli tak jest w przypadku Twojego modelu samochodu, sprawdź naszą ofertę, w której czekają zupełnie nowe tłumiki do Audi 100 C4 (1991-1994) - 2.4 Diesel. To przede wszystkim elementy idealnie odwzorowane, a co za tym idzie, ich montaż nie sprawi kłopotów. Co ważne, są kompatybilne z każdym typem nadwozia modelu 100 C4. W naszej ofercie znajdziesz między innymi tłumik końcowy ze stali nierdzewnej. Gwarancja wysokiej jakości wykonania, niezawodnej pracy przez długi czas i odporności na wilgoć. Stawiając na ten element, możesz mieć pewność udanego zakupu. Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty z tej kategorii. W razie pytań skontaktuj się z nami!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!