Pamaku
Centrum układów wydechowych

Szukasz niedrogich, wysokiej jakości zamienników części układu wydechowego? Postaw na nas, a na pewno się nie zawiedziesz. W naszej ofercie znajdziesz między innymi tłumiki do Audi 100 C4 (1991-1994) - 2,5 TDI. Czeka tutaj na Ciebie sporo elementów układu. Dostępne są między innymi tłumiki końcowe, ale również te środkowe, czy początkowe. Nie brak także rur kolektorowych. Wszystkie kompatybilne z każdym typem nadwozia, na jakich montowano jednostkę 2.5 TDI w wersji C4, która była produkowana w latach 1991-1994. Czym wyróżniają się nasze tłumiki? To niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia, czy wilgoć elementy. Idealnie odwzorowane części, dzięki czemu ich montaż nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Zamienniki dostępne są w rozsądnych cenach! Sprawdź kompletną ofertę z tej kategorii, a jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić telefonicznie lub drogą mailową.

Nie znaleziono produktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!