Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jesteś posiadaczem Audi 100 C4? Wersja silnikowa Twojego auta to 2.6 litra? Skoro tutaj jesteś, prawdopodobnie masz problem z tłumikiem w samochodzie. Jednak dobrze trafiłeś, bo z nami ten problem wyeliminujesz! Wszystko dlatego, że oferta z tej kategorii zawiera tłumiki dostosowane dokładnie do tej wersji pojazdu produkowanego w latach 1991-1994! Kompatybilność stoi więc na najwyższym możliwym poziomie, a co za tym idzie, z montażem nie będziesz miał najmniejszych problemów. Wybierz tłumiki do Audi 100 C4 (1991-1994) - 2.6 w każdej wersji nadwozia. Postaw na idealnie dopasowane elementy, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów! Niestraszne im skrajne temperatury, wilgoć, czy uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, możesz liczyć na możliwość zakupu tłumika końcowego, środkowego, czy początkowego.! U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!