Pamaku
Centrum układów wydechowych
Sprawdzone elementy układu wydechowego do Twojego pojazdu! Postaw na tłumiki dostępne w tej kategorii, a nie pożałujesz tej decyzji! W naszym sklepie czekają na Ciebie między innymi tłumiki do Audi 100 C4 (1991-1994) - 2.8 w wersji początkowej, końcowej, czy środkowej. U nas znajdziesz element, którego szukasz! Na co możesz liczyć, wybierając tłumiki z naszego sklepu internetowego? Przede wszystkim wysoką jakość wykonania elementów z cenionych, bardzo trwałych materiałów. Przełoży się to na bezproblemową eksploatację przez długi czas! Naszym tłumikom niestraszne wysokie, czy niskie temperatury. Wilgoć także nie będzie najmniejszym problemem. Części, jakie znajdziesz w tej kategorii, dopasujesz do każdego typu nadwozia modelu Audi 100 C4 produkowanego w latach 1991-1994! Jeśli masz pytania lub pewne wątpliwości - skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!