Pamaku
Centrum układów wydechowych

Samochód Audi 100 w wersji C4 produkowany był w latach 1991-1994. Jak przystało na te lata produkcji, silniki miały spore pojemności, nawet do 2.8 litra. Bez względu na wersję silnikową, nawet najwyższej jakości karoseria i elementy podwozia po latach potrzebują wymiany. Nie inaczej jest w przypadku układu wydechowego, na którym mogła pojawić się korozja. Jeśli taka sytuacja występuje w Twoim samochodzie, postaw na nowe tłumiki do Audi 100 C4 (1991-1994). W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno kompletne układy wydechowe, jak i pojedyncze części, takie jak rura kolektorowa, tłumik końcowy, czy początkowy. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dostosowane do każdego typu nadwozia tego modelu pojazdu. Jeżeli szukasz sprawdzonych, idealnie odwzorowanych elementów, trafiłeś doskonale. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a w razie pytań skontaktuj się z naszymi pracownikami.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!