Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jesteś szczęśliwym posiadaczem Forda Mondeo produkowanego w latach 2007-2014? Masz problem z układem wydechowym w tym aucie? W takim razie dobrze trafiłeś! W naszym sklepie znajdziesz tłumiki do Forda Mondeo Mk4 (2007-2014), które spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim możesz liczyć na wysoką jakość wykonania z najtrwalszych materiałów. Mróz, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, do jakich dochodzi na drogach, nie będą dla tłumików problemem. To solidne części idealnie dopasowane do danego modelu pojazdu. Co więcej, z nami dobierzesz rozwiązanie dostosowane także do wersji silnikowej i nadwozia Forda Mondeo. Mamy tłumiki do wersji hatchback, combi, czy sedan! Za sprawą kompatybilności najmniejszych kłopotów nie będzie także z montażem tłumików. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie tłumiki końcowe, środkowe, kompletne układy wydechowe, czy złącza elastyczne i rury środkowe. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!